האם זה גרוע או מזיק לקיים יחסי מין כל יום ? כל מה שרצית לדעת על סקס על בסיס יומי

אז אתה מקיים סקס כל יום. קודם כל, לעזאזל, אחי. אתא ילד. אתה גאה בחיי המין שלך, ואתה בטוח במיוחד בהתרברבות לכל מי שיקשיב כי – החלק הטוב ביותר – זה עם בן או בת זוג, ולא רק אוננות.

אבל בין השרירים הכואבים ואריזת אמצעי מניעה הנערמת באשפה בחדר השינה שלך, אתה גם תוהה אם יש משהו בסידור הנוכחי שלך שיכול להזיק לך.

אתה יודע, כל תיאוריית "יותר מדי מהדבר הטוב". האם יש סיבה לדאוג מתופעות לוואי של קיום יחסי מין כל יום?

יש לנו חדשות נהדרות. לא רק שקיום יחסי מין כל יום הוא אחד מהסטטוסים של "המטרות הגדולות ביותר אי פעם", אלא שהוא למעשה עשוי לספק יתרונות אמיתיים לבריאות הפיזית והנפשית שלך.

המשך לקרוא לקבלת תשובות לשאלות נפוצות על קיום יחסי מין יומיומיים, החל מהאם זה "נורמלי" או לא, ועד איך זה יכול להשפיע על הבריאות והרווחה שלך.

תמצאו גם כמה טיפים וטקטיקות שתוכלו להשתמש בהן כדי להימנע מבעיות נפוצות הקשורות למין שעלולות לצוץ אם אתם מקיימים יחסי מין כל יום.

האם זה בריא לעשות סקס כל יום?


כאשר אתה ובת הזוג שלך מתחילים לצאת או עוברים לגור ביחד, זה רחוק מלהיות נדיר לקיים יחסי מין כל יום.

אבל בשלב מסוים, השרירים הכואבים ומחזורי הכביסה/מייבש הקבועים של המצעים עשויים לגרום לכם לתהות אם מספר האורגזמות ששניכם צוברים עשוי למשוך את תשומת הלב האגף לבטיחות בעבודה 😆?

ובכן, כל עוד אינך מפעיל שום מכונות כבדות ללא רישיון (לא, הוויברטור הזה לא נחשב) מדי יום, סקס תכוף הוא בטוח ובריא לחלוטין.

אין שום הוכחה מדעית הקושרת יחסי מין תכופים למצב בריאותי כלשהו – פחות מהתייבשות, ושניכם יכולים למנוע זאת על ידי הפסקת מים בין הסיבובים.

סקס יומי הוא בסדר ונורמלי. אבל זכרו, זה גם מאוד נפוץ ונורמלי ללכת למספר ימים או שבועות ללא סקס.

אז "בריא" זה איך שניכם מגדירים את זה – מה שעובד הכי טוב עבור מערכת היחסים שלכם היא ההגדרה של בריא.

היתרונות של קיום סקס כל יום:

תן לנו להכות אותך עם כמה עובדות ממש מהר. מדריך זה לתדירות סקס של זוגות כולל נתוני סקר המצביעים על כך שמבוגרים בארצות הברית מקיימים יחסי מין בממוצע 53 פעמים בשנה, או קצת יותר מפעם בשבוע. אז אם אתה מקיים סקס יומי, אתה מקבל בערך פי שבעה מהיתרונות של אדם ממוצע.

היתרונות האלה עשויים להיות עדינים או קשים למדידה, אבל יש כמה מעולים באמת, כולל:

סיבולת לב ריאה. סקס נמרץ מפורסם ביכולתו להניע את הלב שלך, מה שיכול לשפר את הסיבולת ואת בריאות הלב. והתלהבות במהלך סקס יכולה גם לעודד התנהגות טובה מחוץ לחדר השינה, כמו פעילות גופנית ואכילה טובה יותר. פעילות מינית יכולה גם להוריד את לחץ הדם שלך, מה שיכול גם להפחית את הסיכון להתקף לב.

אנדורפינים. סקס ידוע בשחרור אנדורפינים, שהם משככי כאבים טבעיים. יש לך פציעה שאתה מחלים ממנה? בקש מהשותפ\ה שלך לעלות על העליונה ולהיות אדוויל האישי שלך.

הפגת מתחים. העניין באנדורפינים ובכימיקל נוסף המשתחרר במהלך יחסי מין הנקרא אוקסיטוצין (שמכונה לפעמים הורמון האהבה) הוא ששניהם יכולים להוריד קורטיזול – הורמון הלחץ. אז למרות שאולי לא "מתחשק" אחרי יום קשה, סקס עשוי להיות הדבר הטוב ביותר עבורך.

שריפת קלוריות. אה, ואם אתה מנסה להרזות לפני טיול חוף, אולי תרצה להוסיף עוד סקס לתוכנית האימון שלך. הנתונים משתנים לגבי כמה קלוריות אתה יכול לשרוף במהלך סקס, על סמך דברים כמו כמה נמרצים וכמה זמן הפגישות שלך, אבל לדעתנו כל דקה שתשקיע באימון היא דקה מנוצלת היטב. רק זכרו שאתם מקבלים יתרונות בריאותיים טובים עוד יותר בתנוחות סקס אקטיביות יותר, ולכן אין ספק כי סקס משפר את הגזרה.

האם יש חסרונות לקיים סקס כל יום?

לא. אין הוכחות מדעיות שמראות שקיים יחסי מין כל יום מזיק לבריאות הפיזית או הנפשית שלך. אין גם ראיות לתדירות "אופטימלית" או "מושלמת" לחיי מין בריאים.

עם זאת, קיום יחסי מין לעתים קרובות מאוד – למשל, מספר פעמים ביום – עלול להוביל לבעיות פיזיות מסוימות. כגבר, אתה עלול לפתח איבר מין כואב, במיוחד אם אתה והשותפ\ה שלך מקיימים יחסי מין קשים או כוחניים.

אפשרי גם כי נשים יכולות לפתח כאב ממין תכוף. במיוחד אם אינך משתמש בשימון, החיכוך הנגרם על ידי תנועה הלוך ושוב במהלך יחסי מין עלול לגרום לך ו/או לבן \ בת הזוג שלך לפתח גירוי.

בעיות אלו בדרך כלל משתפרות מעצמן במהלך מספר שעות או ימים. בינתיים, עדיף לקחת את זה בקלות וליהנות מהפסקה. בהחלט הרווחת את זה.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שסקס, בדיוק כמו כל פעילות, יכול להפוך לבעיה כאשר הוא משתלט על חייך.

אם חיי המין שלך מפריעים לך בעבודה, בלימודים, ביכולת לשלם חשבונות או בהיבטים אחרים של חייך, אולי כדאי להקטין את זה עוד קצת.

האם יותר מדי מין יכול לגרום לבעיות זיקפה?

לא. למעשה, רוב המחקרים הקיימים כיום מצביעים על כך שגברים המקיימים יחסי מין על בסיס קבוע נוטים פחות לפתח הפרעות זיקפה מאשר גברים המקיימים יחסי מין לעיתים רחוקות.

במחקר שפורסם ב-American Journal of Medicine, חוקרים פינים מצאו שמין קבוע (מוגדר כמין פעם בשבוע או יותר) נראה כמגן מפני התפתחות אין אונות אצל גברים בגיל העמידה וקשישים.

מחקר עדכני יותר שבוצע בסין הניב תוצאות דומות, כאשר חוקרים ציינו כי גברים שדיווחו על יחסי מין לפחות פעם בשבוע היו בעלי סיכוי נמוך יותר ללקות באין אונות ובעיות זקפה בגיל צעיר.

כעת, חשוב לציין כי אתה עלול להתקשות להשיג ולהישאר קשה כל הזמן אם אתה ובן זוגך מקיימים יחסי מין מספר פעמים ביום.

זוהי תוצאה של התקופה הרפרקטורית שלך – פרק הזמן לאחר השפיכה שבמהלכו לא תוכל לקבל זקפה. תקופה זו יכולה להימשך רק כמה דקות או מספר שעות.

התקופה הרפרקטורית שלך עשויה להשפיע על הזקפה שלך בטווח הקצר, אבל זה בדרך כלל לא נחשב כצורה של הפרעות זיקפה.

טיפים לקיום סקס ויחסי מין בכל יום

סקס תכוף הוא דבר טוב שיכול לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית שלך ואת איכות הקשר שלך עם בן הזוג.

להלן דרכים להפוך סקס קבוע לקל יותר, בריא ומהנה יותר, ולהפיק את מלוא היתרונות של קיום יחסי מין כל יום:

השתמש בהגנה. חשוב לשמור על עצמך מוגן, במיוחד אם אתה מקיים יחסי מין עם יותר מאדם אחד. הקונדומים נועדו לשמור גם עליכם וגם על בן הזוג שלכם מוגנים מבלי להפחית את הרגישות.

השתמש בשימון. סקס זה לא כיף כאשר מעורבים עודף חיכוך. אם בן הזוג שלך נוטה ליובש או אם אתה מתחיל לשפשף, שקול למרוח חומר סיכה .

אם יש לך הפרעות זקפה, טפל בו. תפקוד לקוי של זיקפה היא בעיה שכיחה שיכולה להפריע לך בחיי המין. אם אתה מתקשה מדי פעם להישאר קשה, טפל בזה באמצעות ויאגרה ללא מרשם או לחילופין סיאליס ללא מרשם .

הימנע ממאמץ יתר. סקס הוא צורה מתונה של פעילות גופנית. ככזה, עדיף לקחת את זה בקלות אם אתה מרגיש תחת מזג האוויר, מתאושש מפציעה או אם עברת לאחרונה ניתוח.

תהיה יצירתי. מנסיון עמדות שונות ועד פנטזיות ועוד, ערבוב בין דברים הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך את חיי המין שלך למרגשים יותר. המדריך הזה לקיום סקס טוב יותר מפרט שישה טיפים שאתה ובן או בת זוגך יכולים לנסות לסקס מהנה ומספק יותר.

מוצרים לשדרוג יחסי המין והזקפה:

האם לקיים סקס כל יום רע? הסיכום !


בואו נהיה אמיתיים לשנייה. כמות המין שיש לך אינה מדד לערך שלך, לגבריות שלך או ליכולת שלך במשחק מקדים.

לקיים הרבה סקס (או לרצות, כי יש לך יצר מיני מטורף) לא אומר שאתה טוב יותר או גרוע יותר מכל אחד אחר.

חשוב להכיר בדברים האלה, כי החברה שלנו שמה ערך גבוה למין בדרכים שלא ממש מתואמות.

ובדיוק כמו שמין לא קובע את הערך שלך, גם פעילות מינית אינה מכילה שום סיכונים טבועים – וכנראה שהיא לא צריכה להיות הצורה היחידה שלך לפעילות "בריאה".

בטח, מפגש תכוף עשוי להעלות את קצב הלב שלך מספיק כדי להפחית את הסיכון שלך למחלות לב, בדיוק כמו שהרמת בן הזוג שלך אל הקיר בטכניקה לקויה עלולה לגרום לכאבי גב תחתון.

אבל מלבד סיכונים הניתנים למניעה כמו אלה שסיכונים להתמכרות למינית, יחסי מין הם לא משהו שאתה יכול לתת לו מנת יתר.

לסיכום :

  • לקיים יחסי מין כל יום זה לא רע בשבילך.
  • למעשה, מחקרים מראים שמין תכוף עשוי לסייע בהפחתת הסיכון שלך לפתח הפרעות זיקפה.
  • אין תדר "מושלם" של סקס לקיים.
  • הכי חשוב להנות, להישאר בטוחים וליהנות ממין כמו שאתה ובן זוגך אוהבים – מבלי לדאוג איך אתה עומד ליד אנשים אחרים.
  • רק זכרו למתוח ולהעניק לחות.

מאמרים נוספים:

אודות המחבר

עגלת קניות
Scroll to Top