קמגרה באשראי \ PAYPAL \ ביט ועוד אופציות תשלום בטוחות

רבים מהלקוחות שואלים אם ניתן לשלם בכרטיס אשראי או בשיטות דיגיטליות , בקמגרה ישראל האתר הרשמי כבר משנת 2013 אנו נותנים את האופציה לשלם באשראי באמצעות פייפאל \ או דרך אפליקציות תשלום ייעודיות.
בימנו כאשר הכל הופך להיות דיגיטלי אופציות התשלום באשראי הן אלמנטריות שכן אין זמן ללכת להוציא כסף מזומן וכו..

קמגרה בתשלום בכרטיסי אשראי מסוג ויזה \מאסטר קארד ועוד

ניתן לשלם על קמגרה באמצעות תשלום מאובטח דרך PAYPAL עם כל סוגי כרטיסי האשראי כגון ויזה \ מאסטר קארד\ אמריקן אקספרס. כמו כן בתשלום ישיר דרך דף תשלום מאובטח באשראי .

קמגרה בביט

לעיתים יתאפשר תשלום גם בכרטיס אשראי דרך ביט במידה ויש אישור של הממונים אך בכל אופן אנו תמיד נסה לעזור לכאלו שרוצים להשתמש בביט לקניית קמגרה.

קמגרה בפייבוקס

גם פייבוקס בדיוק כמו כרטיס אשראי או ביט הינה אפליקציית תשלומים מהירה, לעיתים יתאפשר תשלום גם באמצעי זה בכפוף לאישור הממונה.

קמגרה בפייפאל\ PAYPAL

התשלום בפייפאל הינו התשלום הכי מאובטח , אנו ממליצים לפתוח חשבון PAYPAL על מנת שניתן יהיה לשלם.

איך משלמים בפייפאל ? מייד לאחר ביצוע ההזמנה אנו נשלח לך בקשת חיוב למייל שציינת בהזמנה ולכן חשוב לרשום מייל שאליו חשבון הפייפאל שלך משוייך אליו.

מאחר ופייפאל גובים עמלה גבוהה מהמוכר יש תוספת של כ 5% על תשלום בפייפאל.

קמגרה בויזה

גם ויזה היא אופציה תשלום של קמגרה או ויאגרה בהנחה ואתם לא משתמשים במזומן, דרך פייפאל או דרך דף תשלום ייעודי ניתן לשלם בכרטיס אשראי של קבוצת ויזה.

קמגרה במאסטר קארד

קמגרה בכרטיס אשראי מסוג מאסטר קארד הינה אופצית תשלום נוספת בדיוק כמו בויזה ניתן לשלם דרך חשבון בפייפאל או דרך דף תשלום ייעודי.

מוצרי קמגרה ויאגרה וסיאליס לרכישה בשיטות התשלום השונות:

מאמרים נוספים:

אודות המחבר

עגלת קניות
Scroll to Top