קמגרה בטיסה- האם מותר לטוס לחו"ל קמגרה (KAMAGRA )?

פעמים רבות לקוחות מתקשרים ומספרים לנו שהם אוטוטו טסים לחו"ל ורצים לקחת איתם קמגרה, כי מן הסתם שאתם בנופש בסוף שבוע בחוץ לארץ מה יותר טוב מחיזוק של קמגרה בעת הצורך, ובמיוחד שטסים עםבת זוג, או עם חברים ליעד של קרחנות ומסיבות או לכל יעד אחר.

אז מה מכילה קמגרה בכלל ?

קמגרה מכילה את החומר הפעיל סילדנאפיל שהוא החומר הפעיל בתרופה ויאגרה , למעשה היא ויאגרה גנרית רק בצורה קצת אחרת, או קמגרה פולו סוכריות , או קמגרה ג'ל , או קמגרה גולד, אבל זה לא משנה באיזו צורה הקמגרה מגיעה מאחר וכל הוורסיות מכילות את אותו חומר פעיל בדיוק, שהוא חומר פעיל תרופתי סטנדרטי שלא אסור בשום מדינה בעולם.

האם מותר לקחת איתי קמגרה בטיסה לחו"ל ?

לאחר מה שהסברנו על מה מכילה קמגרה , זה ברור מאליו שאתם מתחילים להבין שאין שום מניעה מלקחת קמגרה בטיסה, למעשה בדיוק כמו שמותר לכם לקחת איתכם תרופה אחרת כגון אקמול , דקסמול, או כל תרופה שהיא, ככה מותר לכם לקחת קמגרה איתכם, אבל! חשוב לציין ש מותר אך ורק אם זה בכמות קטנה לצריכה עצמית,שלא תחשבו בטעות לקחת איתכם מאות יחידות כי אז תוכלו להיתקל בבעיה של מכס.

האם לכל המדינות מותר לקחת קמגרה ?

כמו שהזכרנו לעיל , KAMAGRA היא תרופה לכל דבר ולכן בכמות של שימוש עצמי אין שום מניעה לקחת איתכם בתיק או במזוודה בכמות שהיא סבירה לזמן השהות שלכם בחו"ל .

האם מותר להביא איתכם לארץ קמגרה בטיסה מחו"ל לארץ ?

זה כבר סיפור קצת שונה, מאחר ואתם אזרחי מדינת ישראל חל עליכם החוקים של מדינת ישראל, ומה החוק אומר לגבי ייבוא של קמגרה מחו"ל ?

החוק מתיר ייבוא אישי של קמגרה מבית מרקחת מורשה כגון " טופ פארם הודו" בכמות מוגבלת לצריכה עצמית של עד 3 חודשים, אך אם הייתם במקום בחו"ל ששם מוכרים קמגרה , אתם גם יכולים להביא לכל היותר עד 90 יח או 100 לכל היותר זה גם יכול לעבור. קחו בחשבון שאם תביאו קמגרה מזוייפת אתם מסתכנים בעונש כבד.

היזהרו מלהיכנס לארץ או לייבא כמות גדולה של קמגרה בטיסה או בכל דרך אחרת !

שימו לב כי במידה ותיתפסו עם כמות גדולה של קמגרה בטיסה לישראל אתם צפויים לעונשים הקבועים בחוק, עד כמות מסויימת זה יכול להיות רק קנס והחרמה של המוצרים, ומעל כמות מסויימת זה גם יכול להיות שיאשימו אתכם בכוונה מסחרית ועבירה על דיני המכס , ועלולים גם להגיש נגדכם כתב אישום , לקראיה נוספת על ייבוא אישי ניתן לקרוא כאן.

לסיכום : האם מותר קמגרה בטיסה מחו"ל או לחו"ל

שטסים לחו"ל מותר לקחת קמגרה בכמות לצריכה עצמית מוגבלת שהגיונית לזמן השהייה, בדיוק כמו כל תרופה אחרת שניתן לקחת איתכם, אך שטסים מחו"ל לישראל מותר להביא איתכם לצריכה של עד 3 חודשים שזה בערך כמות של 90 יח, מעבר לזה אתם צפויים לעונשים הקבועים בחוק.

מוצרי קמגרה הנמכרים:

מאמרים נוספים:

עגלת קניות
Scroll to Top