קמגרה בסופר פארם – האם ניתן לרכוש קמגרה (KAMAGRA ) בסניפי הפארם?

רבים מהלקוחות שמתעניינים במוצר המון פעמים שואלים אם ניתן לקנות קמגרה גם בסופר פארם או לחילופין בסניפי הפארם למינהם בין אם זה סופר פארם או נוי פארם ( BE ) או כל רשת בתי מרקחת אחרת.

האם ניתן לקנות קמגרה בסופר פארם ?

לא ניתן לקנות קמגרה בסופר פארם, וזאת מאחר והתרופהאינה רשומה במדינת ישראל ונמכרת רק באתר הרשמי. שימו לב כי הרבה אתרים מתחזים ליבואן רשמי של קמגרה , וכל מיני שטויות כאלו ! אין דבר כזה, קמגרה מקורית רוכשים רק באתר הרשמי או אם רוצים לחסוך כסף ניתן לרכוש ישירות מבית המרקחת בחו"ל כגון: "קמגרה בטופ פארם הודו "

אז באיזה סניפי סופר פארם ניתן להשיג קמגרה או משהו שדומה לזה ?

בכדי לרכוש מוצר שדומה לקמגרה בבתי המרקחת תאלצו ללכת לרופא ולבקש מרשם לויאגרה, אבל חשוב לציין שלמרות שקמגרה היא ויאגרה גנרית ומכילה את החומר הפעיל של ויאגרה , אי אפשר להשוות קמגרה מקורית לכל ויאגרה גנרית שנמכרת בבתי המרקחת של סופר פארם , וזאת מאחר כי קמגרה היא גרסה גנרית ברמה שלא ידעו כמותה, גם באופן השימוש, גם במהירות ההשפעה, וגם באיכות הזקפה שמתקבלת.

האם ניתן להשוות בין קמגרה לבין ויאגרה שנמכרת בסופר פארם ?

הויאגרה אשר נמכרת בסופר פארם היא ויאגרה בכדור או של חברת המקור או של חברה גנרית בשם אחר , בדיוק כמו שקמגרה היא ויאגרה גנרית, אך בסופר פארם אין את החומר הפעיל בתצורת ג'ל בטעמים שעובד מאוד מהר , כמו כן שקל לקחת אותו בצורה מהירה, וכמובן את את הקמגרה סוכריות משני הסוגים, מוצר שעובד גם מהר וגם יש יכולת לחצות אותו לשניים בקלות.
הדבר היחיד שדומה בצורתו הוא הקמגרה גולד שזה ויאגרה בכדורים גנרית לכל דבר , אבל גם כאן האיכות של KAMAGRA זה איכות שאי אפשר לחקות אותה זהפשוט משהו אחר ללגמרי לעומת כל סוגי הויאגרה הגנרית שקיימים בשוק.

האם מוצרים טבעיים שמוכרים בסופר פארם כתחליף לקמגרה עובדים ?

זה למעשה הנוכלות הכי גדולה שקיימת ישנם המון סוגים של תכשירים טבעיים ולא נציין את שמם המלא שחלילה לא נפגע בפרנסתם של אחרים, אבל לרוב הם מורכבים מהשמות , … מקס , סופר….., יגואר….., גב…. ועוד..

יכול מאוד להיות שתכשירים אלו בריאים באופן כללי בתור תוסף תזונה מאחר ויש בהם תמציות צמחים בריאות אבל מכאן ועד להשיג זקפה חזקה המרחק הוא שנות אור !!! זה פשוט לא עובד..

מוצרי קמגרה שהייתם רוצים שימכרו בסניפי הפארם:

מאמרים נוספים :

עגלת קניות
Scroll to Top