האם קמגרה ממכרת ? כל המידע לגבי התמכרות לקמגרה \KAMAGRA

אם אתה אחד מעשרות מיליוני הגברים המושפעים מבעיות זיקפה , סוג נפוץ של הפרעות בתפקוד המיני, אין ספק ששמעת על התרופה קמגרה.

תכשיר מאוד נפוץ לבעיות זיקפה, קמגרה היא למעשה ויאגרה – או סילדנפיל, המרכיב הפעיל שלה – היא מעכב PDE5 הפועל על ידי הגברת זרימת הדם לרקמת הזקפה הרכה שנמצאת בתוך הפין שלך. זוהי אפשרות מהירה ונוחה לטיפול בבעיות זקפה המשמשת גברים בכל הגילאים.

אחת החששות הנפוצים ביותר שיש לגברים רבים לגבי קמגרה היא האם היא ממכרת או יוצר הרגל. במילים פשוטות, אם תתחיל להשתמש ב KAMAGRA לטיפול בזיקפה האם ייתכן שככל שעובר הזמן, תאלץ להיות תלוי בה? אז כמה קמגרהכדאי לקחת בשביל הכיף?

למרבה המזל, הרוב המכריע של הגברים שמשתמשים בקמגרה עבור שיפור הזיקפה עושים זאת מבלי לפתח שום סוג של תלות פיזית או פסיכולוגית.

עם זאת, כמו עם תרופות אחרות, ישנן דרכים נכונות ולא נכונות להשתמש בKAMAGRA. כאשר משתמשים בה באופן שגוי כסם פנאי, ויאגרה ותרופות אחרות להפרעות זיקפה עלולות להוביל לתופעות לוואי שליליות.

להלן, דיברנו על "תלות" בויאגרה ביתר פירוט, תוך התמקדות בשאלה האם זה משהו שאתה צריך להיות מודאג לגביו לפני השימוש בקמגרה להפרעות זקפה.

האם קמגרה היא תרופה ממכרת פיזית?

תרופות רבות, כולל אלו הקיימות בבתי מרקחת, יכולות לגרום או לתרום לתלות פיזית ולהתמכרות.

לדוגמה, ליותר ממיליון אנשים יש רמה מסוימת של הפרעת שימוש באופיואידים – סוג של התמכרות לסמים שנגרמת לרוב על ידי שימוש בתרופות אופיואידים שנקבעו כדי לספק הקלה בכאב.

מובן, אחת הדאגות השכיחות ביותר שיש לאנשים לגבי KAMAGRA היא שזו יכולה להיות סוג של תרופה ממכרת פיזית, בדומה למשככי כאבים רבים, ממריצים ותרופות אחרות.

החדשות הטובות הן שסילדנפיל (החומר הפעיל בויאגרה וקמגרה) אינו קשור להתמכרות פיזית, כלומר לא תפתח תלות פיזית בו או תפתח תסמיני גמילה אם תפסיק להשתמש בו בפתאומיות.

זה נכון גם לגבי תרופות אחרות לזיקפה, כגון tadalafil (החומר הפעיל ב-סיאליס), ורדנפיל (החומר הפעיל ב-לויטרה) ואוונפיל (נמכר כ-Stendra).

התרופות הללו פועלות כולן לטיפול בהפרעות זיקפה באותה דרך כללית – על ידי עיכוב האנזים פוספודיאסטראז-5, או PDE5, שאחראי להגבלת זרימת הדם דרך כלי הדם שלך לתוך רקמת הזקפה הרכה של הפין שלך.

זקפות הן הכל על זרימת הדם. כאשר אתה מגורה, מערכת העצבים שלך מאותתת לעצבים ליד הפין שלך, מה שגורם לשרירים השולטים בזרימת הדם להירגע. דם זורם פנימה וממלא את הרקמה הפנימית של הפין שלך, המכונה corpora cavernosa, ויוצר זקפה.

ככל שהפין שלך הופך מוצק וגדול יותר, קרום סיבי הנקרא tunica albuginea לוכד את הדם בתוך הפין שלך, ומאפשר לך לשמור על זקפה במהלך יחסי מין.

מגוון גורמים שונים יכולים להשפיע על זרימת הדם שלך, כולל מצבים רפואיים. סביר להניח שתחווה בעיות זיקפה אם יש לך מחלת לב וכלי דם, לחץ דם גבוה, סוכרת, טרשת עורקים (עורקים סתומים) או מצב בריאותי אחר המשפיע על כלי הדם שלך.

על ידי שיפור זרימת הדם לפין שלך, תרופות כמו קמגרה מקלות על קבלת זקפה ולשמור עליה כאשר אתה במצב רוח למין.

גברים המשתמשים בתרופות כמו ויאגרה גנרית, סיאליס ולוויטרה מגלים בדרך כלל שהזקפה שלהם מוצקה יותר ונמשכת זמן רב יותר מאשר ללא תרופות.

זה יכול לגרום לשיפור הביצועים המיניים, ולהרבה בחורים, ביטחון והנאה מינית רבה יותר.

נכון לעכשיו, אין הוכחות מדעיות לכך שסילדנפיל, טדלפיל או כל תרופה אחרת המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה ממכרות פיזית.

שלא כמו תרופות מסוימות הגורמות לתלות פיזית, לויאגרה אין השפעה ישירה על מסלולי התגמול בתוך המוח שלך שעלולים לעורר התמכרות פיזית או לגרום לתסמיני גמילה.

במילים פשוטות, למרות שויאגרה עלולה לגרום לתופעות לוואי, אין סיבה לדאוג להתמכר אליה פיזית או לסבול מגמילה אם פתאום תחליטו להפסיק להשתמש בה.

האם שימוש בקמגרה יכול להוביל לתלות והתמכרות פסיכולוגית?

אמנם קמגרה אינה ממכרת פיזית, אך ייתכן שאנשים שמשתמשים בה בצורה לא נכונה, במינון גבוה מדי או ללא מרשם, יהפכו לתלויים בה פסיכולוגית לצורך ביצועים מיניים מיטביים.

תלות פסיכולוגית בקמגרה אינה שכיחה אצל גברים המשתמשים בתרופה לטיפול בהפרעות זיקפה. אחרי הכל, זו המטרה של התכשיר, ולאנשים המשתמשים בה בדרך זו יש סיבה לגיטימית ומוגדרת בבירור לחפש אותה מלכתחילה.

במקום זאת, תלות פסיכולוגית עלולה להתרחש אצל גברים צעירים יותר המשתמשים בתכשיר ובמעכבי PDE5 אחרים על מנת להגביר את הביצועים המיניים שלהם.

משתמשים אלה עשויים לקנות ולהשתמש בויאגרה ללא מרשם, אולי במינון העולה על המינון הטיפוסי של 25 מ"ג, 50 מ"ג או 100 מ"ג עבור הפרעות זיקפה.

לויאגרה ותרופות אין אונות אחרות יכולות להיות יתרונות אפילו לגברים שאינם סובלים מהפרעות זיקפה.

הם יכולים לקצר את תקופת ההתנגדות ולגרום לזקפה מוצקה יותר, מה שהופך אותם לאופציה מושכת עבור אלה המעוניינים להגביר את הביצועים המיניים.

שימוש בויאגרה ללא מרשם לשיפור הביצועים המיניים אינו זהה לשימוש בויאגרה כמתוכנן.

במקום זאת, מדובר בשימוש לרעה בתרופה על ידי שימוש בה באופן שאינו מומלץ או מאושר על ידי מפתחי התרופה, ה-FDA או ספקי שירותי בריאות.

לא רק שזה עשוי לתרום לתלות פסיכולוגית, אלא שזה גם עלול לגרום לסיכון גבוה יותר לפתח תופעות לוואי מוויאגרה.

תופעות הלוואי השכיחות של ויאגרה ותרופות אין אונות אחרות כוללות כאבי ראש, כאבי שרירים, כאבי גב, הסמקה בפנים, דיספפסיה (פרעות עיכול), ראייה לא תקינה, גודש באף, סחרחורת, פריחה ובחילות.

האם קמגרה יכולה לגרום לאין אונות ובעיות זיקפה?

מכיוון שקמגרה פועלת רק על ידי הגברת זרימת הדם לפין שלך, אין לה השפעות מזיקות על הפין שלך. השימוש בויאגרה לא יפגע באיבר המין או במערכת כלי הדם, או יגרום ל"דלדול" כלשהו של היכולת שלך לתפקד במיטה באופן טבעי.

עם זאת, שימוש בKAMAGRA ללא מרשם כמשפר ביצועים מיניים עשוי להשפיע על היחס שלך למין על ידי הגברת הביטחון המיני שלך עם תרופות, וכל זאת תוך הפחתת אותו ללא תרופות.

חוקרים מאמינים שסוג זה של שימוש בתכשיר עלול להוביל לתלות פסיכולוגית, שעלולה להפוך לבעיות זיקפה פסיכולוגיות.

במילים פשוטות, על ידי שימוש בוויאגרה למטרות פנאי כדי לשפר את הביצועים המיניים שלך, היא עלולה להפוך לקבועה\ שאתה מסתמך עליו, מה שיוביל ללחץ, חרדה ופוטנציאל לפין רפוי כאשר הוא אינו זמין.

כיצד להימנע מהתמכרות לקמגרה ופיתוח תלות ?

הדרך היעילה ביותר להימנע מתלות בקמגרה היא לעקוב אחר ההוראות שסופקו על ידי הרופא שלך ולהשתמש בקמגרה או תרופות דומות כפי שהומלץ.

כאשר משתמשים בה כפי שנקבע, קמגרה היא תרופה בטוחה, יעילה ואמינה להתמודדות עם בעיות זיקפה שאינה ממכרת פיזית או פסיכולוגית.

בקיצור, אם יש לך מרשם לויאגרה ואתה משתמש בה כפי שממליץ הרופא שלך, אין צורך לדאוג מהתלות. אתה יכול גם:

השתמש בקמגרה רק במינון שנקבע.ניתן לקחת חצי סוכריה או חצי כדור, המינון ההתחלתי המומלץ הוא 50 מ"ג. הקפד להשתמש בתרופה כפי שנקבע על ידי הרופא שלך. אם אינך חווה שיפורים כלשהם מקאמגרה, או אם אתה מפתח תופעות לוואי במינון שנקבע לך, דבר עם הרופא שלך לגבי התאמת המינון.

הגדר ציפיות ריאליסטיות לביצועים מיניים. אתה עלול להיות בסיכון גדול יותר להיות תלוי פסיכולוגית בתכשיר אם אתה יוצר לעצמך ציפיות לא מציאותיות במיטה, כגון היכולת לקבל תמיד זקפה איתנה ומתמשכת. תמיד עדיף לתקשר בצורה ברורה עם בן הזוג שלך כך ששניכם יהיו באותו עמוד, ללא כל לחץ או חרדה.

השתמש בקמגרה רק אם אתה חושב שאתה צריך את זה. אם רושמים לך ויאגרה, אינך צריך לקחת אותה בכל פעם שאתה מקיים יחסי מין. נסה לקחת ויאגרה או תרופות זיקפה אחרות רק כאשר אתה מרגיש חרדה או מודאג לגבי הביצועים המיניים שלך.

הגבל את כמות הפורנו שאתה צופה בו. צפייה בפורנו עלולה להשפיע לרעה על הביצועים המיניים שלך ולהשפיע על הציפיות שלך ממין. במקרים מסוימים, זה אפילו עלול לגרום לצורה של בעיות זקפה המכונה הפרעת זיקפה הנגרמת על ידי פורנו. אם אתה מתקשה להגיע ולתחזק זקפה עם בן הזוג שלך כאשר אתה יכול להתקשות בזמן צפייה בפורנו, נסה להגביל את כמות הפורנוגרפיה שאתה צופה בו.

שקול טיפולים אחרים עבור הזיקפה. קמגרההיא טיפול יעיל ביותר עבור אין אונות, אבל זו לא האפשרות היחידה הזמינה. אפשרויות אחרות לטיפול בזעיות זיקפה כוללות פסיכותרפיה, תרגילי רצפת האגן, התקני כיווץ ואקום והליכים כירורגיים. בשימוש בפני עצמו או בשילוב עם ויאגרה, טיפולים אחרים יכולים לעזור לך לשפר את הזקפה ולהימנע מהסתמכות על תרופות בלבד.

לסיכום:

בסך הכל, קמגרה אינה תרופה ממכרת. בשימוש עם מרשם במינון רגיל, תלות בקמגרההיא לא משהו שבדרך כלל תצטרך לדאוג לגביו.

יישם את העצות שלמעלה ותוכל לטפל בהפרעות הזקפה שלך בהצלחה, כל זאת ללא חששות של תלות בסמים.

מוצרי קמגרה באתר הרשמי :

מאמרים נוספים:

עגלת קניות
Scroll to Top