קמגרה ומריחואנה ( וויד ), האם זה בטוח לשימוש ? או שאסור לעשן גראס ביחד עם קמגרה?

פעמים רבות לקוחות שואלים האם ניתן לצרוך קמגרה ביחד עם עישון מריחואנה (weed) ? והתשובה שלנו ברוב המקרים היא שאנחנו ממש לא מומחים בכל מה שקשור בסמים אלא יותר בתרופות אך כאן ננס לבחון את השילוב על פי מידע רפואי שפורסם ב רשת נושא.


האם יש אינראקציה בין מריחואנה לבין קמגרה?


אין אינטראקציות ידועות בין קמגרה\ ויאגרה (סילדנפיל) לקנאביס, למרות שמחקרים מסוימים מצביעים על סיכון מוגבר לאוטם שריר הלב (התקף לב) בשילוב. דיווחים אנקדוטליים מצביעים גם על כך ששימוש במריחואנה עשוי לעזור לשפר את החשק המיני על ידי הפחתת חרדה והגברת העוררות, אך תוצאות מעורבות ובלתי חד משמעיות קיימות בתחום זה.

יתרונות וסיכונים פוטנציאליים של ערבוב קנאביס וקמגרה:


אין אינטראקציות בין קנאביס לויאגרה גנרית או קמגרה, חיוביות, שליליות או אחרות. עם זאת, מחקרים נוספים צריכים להתקיים כדי לדעת אם קיימת אינטראקציה בין תרופתית בין קנאביס לסילדנפיל.

יתרונות פוטנציאליים:


חלק מתופעות הלוואי של סילדנפיל ( קמגרה ג'ל )כוללות אובדן תיאבון, כאבי ראש, בחילות והקאות, שקנאביס יכול לעזור להפחית.
לקנבינואידים וטרפנים כמו טטרהידרוקנבינול (THC), פינן ואקליפטול יש השפעות מרחיבות סימפונות שיכולות לעזור להקל על הנשימה ולשפר את זרימת הדם.
קנבינואידים וטרפנים כמו קנבידיול (CBD), לימונן ולינלול עשויים לעזור להפחית חרדה ולשפר את מצב הרוח, אשר בתורו יכול לעזור לשפר את התפקוד המיני.

סיכונים אפשריים:


בטווח הקצר, קנבינואידים כמו THC יכולים להגביר את קצב הלב, במיוחד בשאיפה. קמגרה גם מגביר את קצב הלב, מה שעלול להגדיל את הסיכויים להתקף לב.
במקרים מסוימים, סילדנפיל יכול לגרום לנמנום, יובש בפה ויובש בעיניים. הוספת קנאביס יכולה להגביר את הסבירות לתופעות לוואי אלו.
כמה מחקרים ציינו קשר בין שימוש בקנאביס לבין בעיות זיקפה. לכן קנאביס יכול להפחית את היעילות של סילדנפיל או סיאליס ללא מרשם.

לסיכום האם קמגרה ומריחואנה ( קנאביס\ וויד) מותר:


יש מקרה אחד של אינטראקציה שלילית בין קנאביס לסילדנפיל, שבו שילוב של מריחואנה מעושנת וסילדנפיל גרם להתקף לב. ובכל זאת, המקרה הזה לא חזר על עצמו בקנה מידה משמעותי. כמה מחקרים גם ציינו קשר בין שימוש בקנאביס לבין בעיות זיקפה. ובכל זאת, התוצאות מעורבות, כך שאין לומר בוודאות אם קנאביס יפחית את היעילות של סילדנפיל או לא.

סילדנפיל וקנאביס פועלים בדרכים שונות, וזה לא מחוץ לתחום האפשריות שקנאביס עשוי לסייע בהפחתת חרדה ובשיפור ההשפעה המינית, התפקוד והתשוקה. בסך הכל, אנחנו יודעים מעט מאוד על האינטראקציה בין שתי התרופות.

כל המוצרים לזקפה או שפיכה מוקדמת :

מאמרים נוספים :

עגלת קניות
Scroll to Top