קמגרה בשימוש עם קוקאין, האם זה בטוח ? או שמא יש סכנה בריאותית בשילוב של קוק וקמגרה?

קמגרה וקוקאין האם זה מסוכן ?

המון פעמים לקוחות שואלים האם קמגרה מתאימה לשימוש עם סם מסוג קוקאין? ותמיד התשובה שלנו היא שאנו לא מומחים בכל מה שקשור בסמים אלא בתרופות אך כאן נבחן את השילוב על פי מידע רפואי שפורסם בנושא.


קוקאין ואמפטמינים סכנה בריאותית!


אז ראשית עלינו לציין ששימוש בכל סוג של סם ובמיוחד קוקאין הינו כשלעצמו מסוכן מאוד לבריאות, וממכר מאוד !! כמו כן שימוש בקוק גורם נזקים אדירים גם פיזיולוגים, גם נפשיים וגם חברתיים, ואנו ממליצים לכם לא לנסות ולא להשתמש בסמים כלל.

הסכנות בשילוב של קמגרה וקוקאין:

ערבוב קוקאין וקמגרה עלול לגרום לבעיות לב, שבץ מוחי או לזקפה מתמשכת וכואבת (שנמשכת יותר מארבע שעות) שעלולה להוביל לנזק ארוך טווח.

אין ליטול קמגרה בתערובת עם תרופות מסוג ניטרטים כגון ניטרודרם ( הנועדו להורדת לחץ דם ) – לעתים קרובות כלולה בתרופות לכאבים בחזה ואשר עשויות להיות מעורבות בקוקאין על ידי סוחרים. השילוב של ניטריטים וקמגרה עלול לגרום לירידה מסוכנת בלחץ הדם.

היו דיווחים ששילוב התרופה עם הסם יכול לעורר את מה שמכונה ‘תסמונת סרוטונין’, תגובה של הצטברות יתר של סרוטונין בגוף, מה שעלול לגרום לבלבול, חוסר התמצאות, הזיות ורעידות.

באופן כללי אסור ליטול קמגרה אם יש לך בעיות בלב או שאתה נוטל תרופות מסוג ניטריטים להורדת לחץ דם.

מיתוסים סביב נטילת קמגרה למטרות פנאי


קמגרה אינה גורמת אוטומטית לזקפה ואינה נועדה להגביר את החשק המיני.

במקום זאת, קמגרה מקדמת את זרימת הדם לתוך הפין במהלך גירוי מיני כדי לאפשר זקפה.

כתוצאה מכך, אין סיכוי שמי שלא מתקשה לקבל זקפה יפיק תועלת מקמגרה מלבד רגשית. נטילתו עשויה להוביל להגברת הביטחון העצמי או לתחושת סיכון ולכן להוביל למין טוב יותר, למשל.

האם אני יכול להתמכר לקוקאין ולקמגרה?


קמגרה אינה ממכרת בכלל באופן פיזי, אך ייתכן שאנשים שאינם זקוקים לקמגרה כדי לסייע בהפרעות זיקפה, אך נוטלים אותה בקביעות בכל מקרה, יתרגלו לקיים יחסי מין עוצמתיים הרבה יותר לזמן ארוך ויש כאלו אשר יכולים לגבש את האמונה שהם זקוקים לה כדי להיות מסוגלים לבצע מינית. אך קמגרה אינה ממכרת בכלל !

קוקאין, לעומת זאת, ממכר מאוד וקיימים סימנים ותסמינים ידועים של התמכרות אליו. ולכן אנו ממליצים שלא להתקרב לחרא הזה !
קמגרה לרוב האנשים לא תעזור בשפיכה מוקדמת לקריאה נוספת אודות קמגרה ושפיכה מוקדמת

כל המוצרים לזקפה או שפיכה מוקדמת :

מאמרים נוספים :

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן