קמגרה מזוייפת , סכנה מוחשית לבריאות הציבור ! איך לזהות זיוף של קמגרה?

לצערנו בשנים האחרונות כמו כל דבר טוב ואיכותי הזייפנים ההחלו לייצר קמגרה זיוף שמסכן את הציבור. כבר שמענו מקרים על אנשים שנטלו קמגרה מזוייפת וסיימו את הלילה בבית חולים במקרה הרע, או במקרה הטוב הרגישו ממש גרוע. שלא נדבר על זיופים שבכלל לא מכילים חומר פעיל ולכן לא עובדים בכלל . כולם יודעים שאנחנו חיים בעידן של זיופים, חברה מייצרת מוצר איכותי ומקורי וזמן קצר לאחר מכן מתחילים לזייף את אותו מוצר כל אותן נוכלים שמשחרים לטרף !

איפה מייצרים את הקמגרה המזוייפת ?

הזיופים של קמגרה מיוצרים במחסנים מאולתרים, ללא בקרה, ללא תנאים של היגיינה, בתוך חביות ששם מערבבים חומרים לא ידועים ומוסיפים לרוב חומר פעיל של ויאגרה גנרית בכמות לא מפוקחת ולא ידועה. המדינות שבהן מייצרים זיופים הן:

  • טורקיה
  • סין
  • הרשות הפלסטינאית

איך לזהות זיוף של קמגרה ?

זאת הבעיה הקשה ביותר, מאחר והזייפנים כל הזמן משתדרגים ומייצרים קופסאות דומות וגם את שקיות הג'ל עם הגב הקשיח שנראים כמעט אחד לאחד כמו המוצר המקורי, אך בכל זאת יש דרך לזהות זיופים ונמנה כמה מהם :

זיוף טורקי :

לרוב זיוף טורקי מגיע עם תוקף ארוך של כ 4 – 5 שנים, לעומת קמגרה מקורי שתמיד מגיע עם תוקף של 35 חודשים ( שלוש שנים פחות חודש) להלן תמונות של הזיוף הטורקי:

  • הברקוד על הקופסא בזיוף הטורקי אמנם עובד אך להבדיל מהמקורי כל קופסא תוביל אותך לאותו מספר סידורי. במקורי כל קופסא מובילה אותך למספר סידורי אחר.
קמגרה זיוף טורקי
זיוף-טורקי-גב-שקית
תוקף בין 4 ל5 שנים בדרך כלל מודפס באמצע השקית בזיוף הטורקי

סימני זיהוי של זיוף מהשטחים :

זיוף מהשטחים מגיע גם בצורה די דומה , אבל שימו לב שהברקוד על הקופסא לא עובד בכלל! להלן הסימנים:

זהירות קמגרה זיוף ! קמגרה מקורי קונים רק באתר הרשמי !!!

להלן הצילום של הקופסא , שימו לב כי התאריך ייצור ותפוגה אחד מעל השני ולא אחד ליד השני, ושימו לב כי הברקוד לא מוביל אתכם לשום הערה.

זיוף טורקי קופסא ברקוד מזויף

הסכנות שבקמגרה מזוייפת :

המון פעמים אנשים אומרים לעצמם וגם לנו, מה אכפת לנו שזה קמגרה מזוייפת העיקר עובד . אבל זהו שצריך להיות אכפת, צריך להבין כי קמגרה מהודו מקורית מיוצרת על ידי חברת תרופות מהגדולות בעולם בתקנים הכי מחמירים בתקן של "חדר נקי" ולמעשה שאתה מקבל את המוצר אתה מקבל אותו נקי מחיידקים אחרי עיקור, סטרילי לחלוטין ולכן גם אורח החיים שלו בדיוק כמו שרשום בתוקף .

אך בקמגרה מזוייפת שמיוצרת במחסנים הכל נעשה בצורה לא מבוקרת הג'ל מתערבב בחביות פתוחות חשוף לחיידקים כמו שיש בכל מקום וכאשר אורזים את הג'ל כיש בתוכו חיידקים הזמן מדף שלו הוא חודשים ספורים , כמו כן לאחר שהוא מתקלקל הסיכוי גבוה לחטוף קלול קיבה או בעיות עיכול.

כמו כן אין שליטה במינונים , פעם אחת אתה עלול לקבל ג'ל עם מינון קטן שלא עובד, ופעם אחרת אתה עלול לקבל מוצר עם כמות כפולה ואפילו פי שלוש במינון וחלילה לסיים במיון.

לסיכום:

לא מתפשרים בעת רכישת קמגרה, בסופו של דבר ההבדל הוא כמה שקלים, ומניוננו אלו שמוכרים את הזיופים מוכרים אותם באותו סכום כדי לדמות לזה מצג שווא כאילו זה מקורי. מוצר מקורי קונים רק בקמגרה ישראל האתר הרשמי . או אם תרצו לחסוך אז להזמין ישירות מטופ פארם הודו.

מוצרי קמגרה מקוריים לדוגמא:

תרצה לקרוא גם על :

עגלת קניות
Scroll to Top