האם קמגרה מסוכן לבריאות ? כל השאלות והתשובות לגבי האם צריכה של קמגרה (KAMAGRA) עלולה להיות מסוכנת לבריאות.

הרבה פעמים אנו נשאלים האם קמגרה מסוכן לבריאות והאם צריך להיזהר כשנוטלים קמגרה, כמו כן מה מכילה קמגרה והאם זה מתאים לכולם. חשוב לציין שכיום בהרבה מקומות קמגרה מזוייפת (קרא עוד על ההבדל בין קמגרה מקורית למזויפת) וברוב המקרים למוכרים אין שמץ של מושג מה הם מוכרים בכלל שמביאים מוצרים משטחי הרשות.
אך עם זאת חשוב לציין שגם בקמגרה מקורית יכולים להיות סיכונים לאנשים מסויימים .

למי קמגרה יכול להיות מסוכן ?

  • קמגרה מסוכן לאנשים שסובלים מבעיות לחץ דם ולב
  • למי שנוטל תרופות להורדת לחץ דם מקבוצת הניטריטים
  • למי שצורך סמים ממריצים
  • למי שעבר ניתוח לב
  • ולכל בעיה רפואית אחרת חובה להתייעץ עם רופא.

מה הרכיבים של קמגרה, ומהו החומר הפעיל ?

קמגרה היא למעשה ויאגרה גנרית, ולכן החומר הפעיל בקמגרה הוא החומר הפעיל אשר נמצא בויאגרה. מה שאומר שאופן השימוש וההגבלות הן אותו הדבר בדיוק. מבחינת צריכת אלכוהול, בעיות רפואיות וכו. ולכן קמגרה מסוכן רק למי שיש לו את אחת הבעות שהזכרנו למעלה.

מה הסכנות שבצריכת קמגרה מזוייפת ?

ייצור של קמגרה מזוייפת נעשה במחתרת במחסנים בסין וטורקיה אשר מכניסים במוצר מינונים לא ידועים של חומרים פעילים שמקורם לא ידוע ועלול לסכן את בריאות הציבור. לפרטים נוספים אודות KAMAGRA באתר משרד הבריאות.

אלו אלטרנטיבות קיימות למוצרי KAMAGRA ?

ככל שמדברים על המוצרים של המותג KAMAGRA למעשה התחרות היא בכל מה שקשור בויאגרה ללא מרשם שנמכרת ברחבי האינטרנט יש המון אלטרנטיבות. אך חלקן מסוכנות וחלקן בטוחות. יש המון תכשירים גנריים של חברות מעולות שנמכרות אך חיב לשים לב מה קונים. שמחפשים ויאגרה ללא מרשם ברשת סופר פארם עלולים להיתקל באתרים שמתיימרים להיות אתרים פארם אבל בפועל אתרים עבריינים. ישנו אתר אחד כיום שהוא בפועל בית המרקחת בפועל בחול הידוע כבטוח לקניה, והוא האתר הותיק טופ פארם הודו.

שאלות נפוצות :

מוצרי קמגרה נבחרים:

מאמרים נוספים:

עגלת קניות
Scroll to Top