ויאגרה טבעית: צמחי מרפא ותחליפים טבעיים לויאגרה לטיפול באין אונות וזיקפה

אף אחד לא רוצה לחוות בעיות אין אונות וקושי להגיע זיקפה. למען האמת, זה יכול להרגיש די מביך – אפילו מדכא.

ישנם פתרונות וטיפולים אפשריים רבים כדי לעזור לגברים להחזיר את בריאותם המינית. תרופות כמו פילדנה ו KAMAGRA ORAL JELLY הן רק אפשרות אחת פופולרית, אשר מכילות חומר פעיל בטוח ומאושר משרד הבריאות במיוחד לזיקפה.

לגברים המעוניינים בפתרונות של ויאגרה ללא מרשם, קיימות חלופות טבעיות לטיפול בבעיות זיקפה, כולל מה שמכונה "כדורי ויאגרה טבעיים". אבל שימו לב טוב טוב ! עליכם להיזהר !!

בתור מיש שעוסקים בתחום כבר המון שנים ובחנו כל מוצר אפשרי, וכל תמצית צמחים שקיימת בעולם, אנו יכולים לומר בוודאות שאין תחליף ויאגרה טבעית יעילה – ויש ראיות משמעותיות לכך שהם לא תמיד בטוחים.

במילים אחרות, לפני שאתם הולכים להוסיף את שורש המאקה או הג'ינסנג והגינקו בילובה שקניתם באינטרנט לשייק החלבון שלכם, כנראה כדאי שתקראו את האותיות הקטנות.

תוכן עניינים:
 [פתח]

  להלן, נסביר מהי ויאגרה טבעית, נתאר כמה חלופות ויאגרה הנחשבות בטוחות ונספר לך מה אנחנו – ורוב המומחים – חושבים שהוא הטיפול הטוב ביותר עבור בעיות זיקפה שאתה יכול לשים עליו את היד.

  מהי ויאגרה טבעית?

  כשמדובר בטיפול במצב רפואי, המילה "טבעי" יכולה להיות הרבה דברים. זה הפך למילה מבוקשת לגבי מזון, מוצרי טיפוח, טיפול במחלות וכל מה שביניהם.

  אך קמגרה היא תרכובת רפואית שנוצרה במעבדה שה-FDA אישר לטיפול באין אונות. התרופה – הנקראת גם סילדנפיל בצורתה הגנרית – היא מה שמכונה מעכב פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE5).

  PDE5 הוא אנזים שיכול לשמור על שלב מרכזי בתהליך הקשה שלא יקרה. ויאגרה מקדמת את תפקוד הזקפה על ידי עצירת האנזים הזה מלהפסיק את הזקפה שלך.

  ויאגרה טבעית, לעומת זאת, היא בדרך כלל טבעית, אך רחוקה מאוד מלהיות ויאגרה או קמגרה.

  אולי ראיתם מוצרי ויאגרה טבעיים – צמחי מרפא לשיפור מיני הנמכרים לעתים קרובות באתרים, חנויות תוספים, על המדף בסופר פארם – שמתיימרים לעשות את אותם דברים כמו ויאגרה מרשם, רק ללא מרשם.

  עם זאת, כנראה שעלינו להתנצל בפני כל שורשי עצים אקזוטיים ופרחים נדירים, לרבים מהמוצרים הללו יש גיבוי מדעי דק, ולפחות לחלקם יש בטיחות מפוקפקת.

  האם אנחנו אומרים לך שהם מסוכנים? בערך. מוצרים מסוימים צוינו כמכילים דברים שהם לא אמורים להכיל – למעשה, חלק מהתוספים הללו אפילו נמצאו מכילים באופן לא חוקי סילדנפיל בכמויות לא סדירות וידועות בעצמו ללא כל אזכור על התווית.

  חמש חלופות לויאגרה:


  אם אתה עדיין איתנו, אתה כנראה מבין שחלופות לויאגרה הן לא תמיד אפשרות מצוינת (או יעילה). אבל יש יותר ניואנסים לקטגוריה הזו של טיפולי אין אונות יותר מזה.

  שקול את רשימת הטיפולים ללא מרשם עבור בעיות זיקפה.

  • תוספי "ויאגרה" טבעיים
  • משאבות ואקום
  • טיפול מיני
  • מזונות שיכולים לעזור עם בעיות אין אונות
  • שינויים באורח החיים

  חלקם עשויים להיות מסוכנים, אבל אחרים די פשוטים ומגובים היטב. להלן, בחנו את האפשרויות הפופולריות הללו ביתר פירוט, כדי שתוכל להיות השופט.

  תוספי "ויאגרה" טבעית:

  ישנם כיום תוספי צמחים רבים ללא מרשם המשווקים כתרופות טבעיות לבעיות זיקפה.

  למוצרים מסוימים כמו תוספי תזונה המקדמים תחמוצת חנקן יש בסיס למעשה ויכולים להציע כמה יתרונות בריאותיים לזיקפה, אם כי לא סביר שהם יהיו מה שספק שירותי בריאות ממליץ.

  אבל רבים מצמחי המרפא והתרופות ההומיאופתיות האחרות הללו לא נבדקו או אושרו ביסודיות על ידי מנהל המזון והתרופות, ויש להקל ראש בטענותיהם במקרה הטוב.

  עשב אפימדיום או עז החרמנית, למשל, הוכח כמפיק שיפורים קטנים בתפקוד לקוי של זיקפה והשפעות אפרודיזיאק (עלייה בתשוקה המינית) בניסויים בבעלי חיים. ובכל זאת, אף מחקר אנושי באיכות גבוהה לא אישרו את ההשפעות הללו, ויתכן שהתוסף הזה פשוט פועל כפלצבו.

  ג'ינסנג אדום (נוגד חמצון) ו-L-arginine (סוג של חומצת אמינו) הם שני מוצרים אחרים המשווקים לעתים קרובות כחלופות ויאגרה טבעיות, אך חסרות הוכחות מדעיות רבות לכך שהן יכולות להיות תרופות זיקפה טבעיות.

  לבסוף, מחקר קטן שפורסם בכתב העת אסיאתי נבדק תמצית יוהמבי הוכח כאופציה טיפולית שימושית לתפקוד לקוי אורגזמי אך עם תופעות לוואי מרובות.

  משאבות ואקום

  מכשירי ואקום הם טיפול מכני לבעיות בתפקוד המיני. בשימוש מאז סוף המאה ה-18, מכשירי ואקום משתמשים במשאבה כדי ליצור ואקום על הפין, מה שעוזר להגביר את זרימת הדם ולהוביל לבליעה של הקורפוס הקברנוזה באיבר שלך (המכונה גם הגורם לזקפה).

  לאחר שהוואקום הגדיל והקשיח את הפין, מניחים טבעת בבסיסה כדי לשמור על הרקמה עמוסה לפעילות מינית.

  שביעות הרצון מתוצאות משאבת הפין או ואקום משתנה.

  מחקר אחד קטן יותר שפורסם במגזין לאורולוגיה של 100 גברים עם בעיות זיקפה מצא ששיעור שביעות הרצון הכולל ממשאבת הפין היה 68 אחוזים, ואלה שלא היו מרוצים ציינו כאב, אי נוחות והשפעות חולפות כסיבותיהם.

  טיפול מיני ופסיכולוגי לבעיות זיקפה

  עבור גברים שהאין אונות אצלם נגרם או מחמיר על ידי גורמים פסיכולוגיים, ייעוץ או טיפול מיני עבור בעיות זיקפה עשויים לספק הקלה מסוימת.

  ניתן לטפל בדברים כמו חרדה, קונפליקטים ביחסים, טראומה, טאבו תרבותי והתקשרויות לא פתורות ביחסים בעזרת איש מקצוע בתחום בריאות הנפש.

  ברור שבעיות זיקפה יכולות להיות מתסכלות. שיחה עם מומחה או איש מקצוע בתחום בריאות הנפש יכול לעזור לך להתמודד עם כל בעיות בריאות הנפש שעלולות לגרום לבעיות זיקפהשלך ועשויות לשפר את חיי המין שלך.

  מזון ידידותי ומועיל לאין אונות

  אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור את תוכנית שיפור הזיקפה שלך ללא נסיעה לרופא היא לשנות את התזונה שלך. אתה יכול לחשוב עליהם כעל תרופות מתונות לתפקוד המיני ללא כל תופעות לוואי.

  מספר מזונות קשורים לבריאות זיקפה טובה יותר, כולל:

  • תרד
  • אבטיח
  • עגבניות
  • חלבון
  • שמן זית

  אתה יכול לראות עוד על מזונות-על כאלו ואחרים של זיקפה במדריך שלנו לתזונה המסייעת לאין אונות וזיקפה. אה, ואם אתה בשוק של אפרודיזיאקים, אין ספק שצנפורס 150 יכול להעזור לך .

  שינויים באורח החיים

  מכיוון שישנם גורמי אורח חיים מסוימים המגבירים את הסיכויים שלך לפתח אין אונות, ניהול גורמי סיכון אלה יכול גם להפחית את הסיכוי שלך לפתח בעיות זיקפה וגם אולי לעזור להיפטר מקושי להגיע לזיקפה קיים.

  ישנן דרכים רבות לשמור על זקפה באופן טבעי. ירידה במשקל, ביצוע פעילות גופנית סדירה, הפסקת עישון וניהול מצבים בריאותיים כרוניים כגון מחלות לב, לחץ דם גבוה או סוכרת יכולים לסייע רבות בשיפור תפקוד הזקפה ובריאות המינית.

  השורה התחתונהשל תחליפי ויאגרה טבעית


  אנחנו מנסים לנחש, אבל אולי אתה מחפש פתרונות "טבעיים" כי אתה לא מוכן לפנות לייעוץ רפואי עבור הביצועים המיניים שלך. זה לגמרי מובן.

  אולי נמנעת מסיאליס (טדלפיל), לויטרה (ורדנפיל), ויאגרה (סילדנפיל) וכדורים אחרים מכיוון שתרופות מרשם הן יקרות יותר וקשות יותר לגישה. גם אנחנו מקבלים את זה.

  אבל תרופות אין אונות אינן הסיבה היחידה שאתה צריך לדבר עם איש מקצוע. שקול את הנקודות הבאות:

  תפקוד לקוי של זיקפה יכול להיות סימן לבעיות רפואיות חמורות יותר. שיחה עם איש מקצוע בתחום הבריאות תבטיח שמשהו רציני יותר לא עומד מאחורי המצב הרפואי שלך.

  אתה צריך מומחה שיעזור לך לטפל גם באין אונות וגם ברוב הסיבות הבסיסיות – שמענו כמעט הכל על בריאות הגברים, ויש לנו את הניסיון שאתה רוצה.

  לא תקבלו דברים מסוכנים מאיש מקצוע בתחום הבריאות. שיחה עם ספק שירותי בריאות היא הדרך הבטוחה ביותר להשיג מרכיב פעיל שהוכח קלינית כעובד, במקום משהו מסוכן.

  עם קמגרה ישראל האתר הרשמי, אתה אפילו יכוליכול לדעת בוודאות שתקבל את התכשיר הטוב ביותר לזיקפה ובעיות אין אונות, לקבל תרופות מרשם כמו ויאגרה (או תרופה אחרת להפרעות זיקפה) במשלוח עד לדלת ביתך.

  תחליפי ויאגרה גנרית וסיאליס שבאמת עובדים להבדיל מטבעי:

  כל המאמרים:

  עגלת קניות
  Scroll to Top