ויאגרה (קמגרה ) , סיאליס , או לויטרה מי מבינהן תרופה טובה יותר?

לעתים קרובות שואלים אותנו מהו הטיפול הטוב ביותר מבין שלושת הטיפולים הנפוצים ביותר להפרעות זיקפה: ויאגרה (קמגרה ) , לויטרה או סיאליס. אין תשובה פשוטה לשאלה זו, מכיוון שחלק מהגברים מוצאים שטיפול אחד עובד טוב יותר עבורם מאחרים. עם זאת יש כמה הבדלים מעניינים…

מהי ויאגרה?

ויאגרה היא הידועה ביותר מבין השלוש שכן היא קיימת כבר למעלה מ-20 שנה. המשמעות היא שהרבה ידוע על השפעותיה ותופעות הלוואי שלה. היא עובדת תוך שעה מנטילת טבליה, ועדיף לקחת אותו על בטן ריקה. ההשפעות של ויאגרה יימשכו ארבע עד שש שעות.

ויאגרה פותחה ושווקה במקור על ידי חברת התרופות פייזר, ועד 2013 פייזר הייתה החברה היחידה שהורשה למכור אותה. כאשר פג תוקף הפטנט של פייזר על ויאגרה, השוק היה פתוח לחברות אחרות לייצר את התרופה, אם כי בשמה הגנרי Sildenafil, ולא בשם המותג ויאגרה.

אז קמגרה זה בעצם ויאגרה ?

קמגרה מכילה סילדנפיל, שהוא בדיוק את אותו חומר פעיל כמו ויאגרה (סילדנפיל ציטראט), ופועל באותו אופן. עם זאת, מכיוון שזו הגרסה הגנרית של התרופה, ולא המותג, Sildenafil זול משמעותית. כמו כן KAMAGRA ORAL JELLY יש בנוסף חומרי טעם ריח וצבעי מאכל מכיוון שהיא מגיעה בצורת ג'ל בטעמים, גם בקמגרה סוכריות יש חומרים נלווים אך החומר הפעיל הוא אותו חומר של ויאגרה אך באיכות וזיקוק ברמה הגבוהה ביותר ויש שאומרים שזאת הויאגרה הגנרית הטובה ביותר.

מה זה לויטרה?

לויטרה המכילה (ורדנפיל) , ההשפעה תימשך פרק זמן דומה לזה של ויאגרה (ארבע עד שש שעות). ההבדל העיקרי לעומת ויאגרה הוא שלויטרה נוטה להיות מושפעת פחות מאוכל או אלכוהול ולכן ניתן ליטול אותה עם הארוחות. יש גם כמה עדויות לכך לויטרה יעילה יותר בחולי סוכרת מאשר תרופות אחרות להפרעות זיקפה. ולכן לרוב חולי סוכרת ירכשו את הלויטרה 40 (VILITRA 40)

מה זה סיאליס?

ההשפעות של סיאליס (טדלפיל) נמשכות הרבה יותר מאלו של ויאגרה או לויטרה (עד 36 שעות), ולכן גברים רבים מעדיפים זאת מכיוון שכרוך בפחות תכנון. החיסרון הוא שאם אתם חווים תופעות לוואי, אלו עלולות להימשך גם כן.

כמו לויטרה, סיאליס לא מושפע הרבה מהמזון, ולכן ניתן לקחת אותו לאחר ארוחה. אלכוהול, לעומת זאת, עשוי להפחית את השפעותיו.

אז מי טובה יותר ויאגרה, סיאליס או לויטרה ,עבורי ?

תרופות שונות להפרעות זיקפה מתאימות לאנשים שונים, אך קשה לדעת איזו מהן תהיה הטובה ביותר עבורך עד שניסית את כולן.

בעוד שתרופה מסוימת להפרעות זיקפה עשויה שלא להועיל עבורך בפעם הראשונה, אנו ממליצים ליטול אותה לפחות שמונה פעמים לפני שתוותר ותנסה אחרת. הסיבה לכך היא שלעתים קרובות יכול לקחת כל כך הרבה זמן כדי לקבוע אם תרופה מתאימה לך או לא.

לעתים קרובות אנו גם מציעים לגברים לנסות תחילה שילוב של שלוש תרופות להפרעות זיקפה כדי לראות מה הכי טוב עבורם, ואנו מציעים חבילת פתיחה של ויאגרה, סיאליס ולויטרה, כמו גן יש תרופה נוספת לזקפה בשם Spedra למתאימים.

ספדרה

ספדרה היא התרופה החדשה ביותר בשוק להפרעות זיקפה, ולוקח את פרק הזמן הקצר ביותר לעבודה – רק 15 דקות אצל חלק מהגברים.

ניתן להזמין את השילוב הנ"ל או את התרופות בנפרד – בבטחה דרך קמגרה ישראל האתר הרשמי או ישירות מבית המרקחת " טופ פארם הודו " עליו אנחנו ממליצים למי שרוצה לחסוף.

עד כמה יעילים ויאגרה, סיאליס ולוויטרה?

ויאגרה, סיאליס ולויטרה הוכחו כולם כיעילים ב-60-80% מהגברים עם הפרעות זיקפה. עם זאת, כאמור לעיל, ייתכן שתרופה אחת תהיה יעילה יותר או פחות מהאחרות, ולכן עדיף לנסות בתחילה את שלושתן ( בנפרד כמובן ולא ביחד) כדי לראות מהי הטובה ביותר.

מהן תופעות הלוואי של ויאגרה, סיאליס ולוויטרה?

לשלושתם תופעות לוואי דומות – כאבי ראש, אף סתום, סומק פנים, כאבי בטן או כאבי גב הם הנפוצים ביותר. לחלק מהגברים שהיו להם תופעות לוואי רעות עם, למשל, ויאגרה יהיו פחות עם לויטרה או סיאליס, אך באופן דומה חלקם מוצאים את תופעות הלוואי הממושכות של סיאליס מטרידות.

ויאגרה, סיאליס ולויטרה אסור ליטול על ידי גברים הנוטלים תרופות או תרופות להורדת לחץ דם מסוג ניטריטים. אין ליטול סיאליס על ידי גברים המטופלים בתרופות הנקראות חוסמי אלפא המשמשים לעיתים לטיפול בבעיות ערמונית או לחץ דם גבוה. גברים הנוטלים חוסמי אלפא יכולים להשתמש בויאגרה או לויטרה אך חייבים לאפשר פער של שש שעות לפחות בין נטילת חוסם אלפא לבין ויאגרה או לויטרה. כמו איזוסורביד מונוניטרט. תרופות מהמשפחה של משפעלי האנזים גואנילט ציקלז, כמו ריוסיגואט (המשמשת לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי).

כיצד פועלות ויאגרה, סיאליס ולוויטרה?

ויאגרה, לויטרה וסיאליס פועלות כולן בצורה דומה. כולם מרפים את כלי הדם המספקים דם לפין, כלומר יותר דם יכול להגיע לשם כאשר מתעוררים. תרופות אלו אינן אפרודיזיאק, כך שעדיין תצטרך לקבל גירוי מיני על מנת לקבל זקפה.

סילדנפיל וספדרה הן שתי תרופות עיקריות אחרות להפרעות זיקפה הפועלות בצורה דומה לוויאגרה, סיאליס ולוויטרה. כפי שפורט לעיל, סילדנפיל היא הגרסה הגנרית של ויאגרה, ומכילה את אותו מרכיב פעיל.

אם להפרעות זקפה שלך יש סיבה פסיכולוגית, כגון מתח, חרדה או דיכאון, ייעוץ יכול להיות טיפול יעיל. זה בדרך כלל מתבטא בצורה של ייעוץ פסיכומיני של זוגות, או מפגשים אחד על אחד עם יועץ פסיכומיני. לפעמים אפילו דיבור על הנושאים עם איש מקצוע מיומן יכול לעזור בטיפול בבעיה.

יכול לחלוף זמן מה עד שתראו השפעות כלשהן מייעוץ, ולכן הוא משולב לעתים קרובות עם תרופות מרשם כגון ויאגרה, סיאליס או לויטרה המטפלות בבעיות זקפה בטווח הקצר. קרא עוד על התרופות הטובות ביותר לבעיות זיקפה ואין אונות.

האם בטוח לקנות ויאגרה, סיאליס ולוויטרה באינטרנט?

כאשר קונים ויאגרה, סיאליס או לויטרה באינטרנט, חשוב לוודא שאתה מקבל אותם ממקור אמין כמו קמגרה ישראל האתר הרשמי או אם תרצה לחסוך ניתן להזמין ישירות מבית המרקחת טופ פארם. ישנם המון אתרים המציעים תרופות להפרעות זיקפה, אך רבים מספקים תרופות מזויפות או מסוכנות. מלבד העובדה שתרופות אלו עשויות שלא לעבוד, קיים גם סיכון לתופעות לוואי חמורות שעלולות להיות כתוצאה מנטילת תרופות לא מקוריות.

כל סוגי הויאגרה \ סיאליס\ ולויטרה הקיימים לרכישה :

מאמרים נוספים :

עגלת קניות
Scroll to Top