קמגרה » ויאגרה – שימוש, תופעות לוואי ועוד – כל מה שרצית לדעת על ויאגרה
ויאגרה

ויאגרה – שימוש, תופעות לוואי ועוד – כל מה שרצית לדעת על ויאגרה

שימושים של ויאגרה


ויאגרה משמשת לטיפול בבעיות תפקוד מיני אצל גברים (אימפוטנציה או הפרעות זיקפה או אין אונות). בשילוב עם גירוי מיני, סילדנפיל החומר הפעיל בתרופה פועל על ידי הגברת זרימת הדם לפין כדי לעזור לגברים להגיע ולשמור על זקפה ממושכת. תרופה זו אינה מגינה מפני מחלות מין כגון עגבת (סיפיליס) ועוד . בכדי לקיים מין בטוח עליך להשתמש בקונדום.

ויאגרה הוראות שימוש – איך לוקחים ויאגרה?


ראשית עליך להתייעץ עם רופא בטרם השימוש עם ויאגרה, עליך לקרוא את העלון לצרכן.

כדי לטפל באין אונות, קח תרופה זו דרך הפה בבליעה לפי הנחיות הרופא שלך, בדרך כלל אך ורק לפי הצורך. קח ויאגרה לפחות 30 דקות, אך לא יותר מ-4 שעות, לפני הפעילות המינית (שעה לפני הוא הזמן האידיאלי היעיל ביותר). אין ליטול את התכשיר יותר מפעם אחת ביום. גם אם נטלת ויאגרה ללא מרשם.
ויאגרה גנרית 100 מג נוטלים בדיוק באותה דרך כמו ויאגרה או ג'ל קמגרה.

ארוחות כבדות ועתירות שומן כגון: צ'יפס, שמן זית, בשר שומני, עלולות לעכב את השפעת התרופה עד לעיכול המזון.

המינון המומלץ מבוסס אך ורק על מצבך הרפואי, ועל בסיס התגובה לטיפול לפי ניסיון קודם, כמו כן בהתאם לתרופות אחרות אותן אתה נוטל.

ויאגרה 25 מג

תופעות לוואי של ויאגרה

סחרחורת, כאב ראש, סומק או קלקול קיבה עלולים להתרחש. שינויים בראייה כגון רגישות מוגברת לאור, ראייה מטושטשת או קושי להבדיל בין צבעים כחול וירוק עשויים להתרחש גם. אם אחת מהתופעות הללו נמשכת או מחמירה, ספר לרופא או לרוקח מיד.

כדי להפחית את הסיכון לסחרחורת, קום לאט כשאתה קם מישיבה או שכיבה.
לאנשים רבים המשתמשים בתרופה זו אין תופעות לוואי חמורות.

פעילות מינית אינטנסיבית עלולה להפעיל עומס נוסף על הלב שלך, במיוחד אם יש לך בעיות לב. ולכן אם יש לך בעיות לב וחווית את אחת מתופעות הלוואי החמורות כגון: סחרחורת חמורה, עילפון, כאבים בחזה/לסת/יד שמאל, בחילות בזמן קיום יחסי מין, הפסק מייד ופנה לטיפול.

לעיתים נדירות, עלולה להתרחש ירידה פתאומית בראייה, כולל עיוורון קבוע, באחת או בשתי העיניים. אם מתרחשת בעיה חמורה זו, הפסק ליטול סילדנפיל או קמגרה וקבל עזרה רפואית מיד. יש לך סיכוי קצת יותר גדול לפתח הפרעה כזאת אם יש לך מחלת לב, סוכרת, כולסטרול גבוה, בעיות עיניים אחרות ("דיסק צפוף"), לחץ דם גבוה, אם אתה מעל גיל 50, או אם אתה מעשן.

לעיתים רחוקות, עלולה להתרחש ירידה פתאומית בשמיעה או אובדן שמיעה, לפעמים עם צלצולים באוזניים וסחרחורת. הפסק ליטול ויאגרה וקבל עזרה רפואית מיד אם התופעות הללו מתרחשות.

מקרים נדירים הם אם יש לך זקפה כואבת או ממושכת הנמשכת 4 שעות או יותר, הפסק להשתמש בתרופה זו וקבל עזרה רפואית מיד, אחרת עלולות להתרחש בעיות קבועות!

תגובה אלרגית חמורה מאוד לתרופה זו היא נדירה. עם זאת, קבל עזרה רפואית מיד אם אתה מבחין בתסמינים כלשהם של תגובה אלרגית חמורה, כולל: פריחה, גירוד/נפיחות (במיוחד בפנים/לשון/גרון), סחרחורת חמורה, קשיי נשימה.

זו איננה הרשימה מלאה של תופעות לוואי אפשריות. אם אתה מבחין בתופעות אחרות שאינן מופיעות לעיל, פנה לרופא או לרוקח שלך.

ויאגרה 50 מג

אמצעי זהירות בטרם נטילה

לפני נטילת ויאגרה, ספר לרופא או לרוקח אם אתה אלרגי לחומר פעיל מסוים או בכלל אם יש לך אלרגיות אחרות. מוצר זה עשוי להכיל חומרים לא פעילים, שעלולים לגרום לתגובות אלרגיות או לבעיות אחרות. שוחח עם הרוקח שלך לפרטים נוספים.

לפני השימוש בתרופה זו, עליך לספר לרופא או לרוקח על ההיסטוריה הרפואית שלך, במיוחד של: בעיות לב (כגון התקף לב או דופק לא סדיר מסכן חיים ב-6 החודשים האחרונים, כאבים בחזה, אי ספיקת לב), שבץ ב-6 האחרונים חודשים, מחלת כליות, מחלת כבד, לחץ דם גבוה או נמוך, התייבשות, מצבי פין (כגון זוויתיות, פיברוזיס/צלקות, מחלת פיירוני), היסטוריה של זקפה כואבת/ממושכת (פריאפיזם), מצבים שעלולים להגביר את הסיכון לפריאפיזם ( כגון אנמיה חרמשית, לוקמיה, מיאלומה נפוצה), בעיות עיניים (כגון רטיניטיס פיגמנטוזה, ירידה פתאומית בראייה,).

סילדנפיל ומריחואנה

וזו עלולה לגרום לך לסחרחורת או לגרום לבעיות ראייה. ויאגרה ואלכוהול או מריחואנה (קנאביס) יכולים לגרום לך לסחרחורת יותר. אין לנהוג, או לעשות כל דבר שדורש עירנות או ראייה ברורה עד שתוכל לעשות זאת בבטחה. הגבל משקאות אלכוהוליים. שוחח עם הרופא שלך אם אתה משתמש במריחואנה (קנאביס).

שימוש יתר בתרופה

אם במידה ומישהו לקח מנת יתר ויש לו תסמינים חמורים כמו התעלפות או קשיי נשימה, התקשר למוקד מדא.

אִחסוּן

אחסן בטמפרטורת החדר הרחק מאור ולחות. אין לאחסן בחדר האמבטיה. הרחק את כל התרופות מילדים וחיות מחמד.

Shopping Cart
גלילה למעלה
דילוג לתוכן