סיאליס ללא מרשם בסופר פארם , האם אפשרי לקנות בבית מרקחת?

רבים שמעוניינים לצרוך סיאליס ברשת סופר פארם רוצים לדעת האם יוכלו לרכוש ללא מרשם את הכדור הצהוב , חשוב לציין שסיאליס הינה תרופת מרשם בישראל ולכן לא ניתן לרכוש סיאליס ללא מרשם בסופר פארם או בכל סניפי הפארם למינהם.

ואם בכל זאת לא הספקת להוציא מרשם ואתה מעוניין בקניית סיאליס ללא צורך במרשם ברשת הפארם, מהם הדרכים לעשות זאת ? כאן באתר קמגרה ישראל נענה על כל השאלות מהן האלטרנטיבות ואיך ניתן להשיג סיאליס במרשם וללא מרשם בסניפי הפארם או בכלל בבתי מרקחת.

באיזה בתי מרקחת ברשת סופר פארם ניתן לרכוש סיאליס ללא מרשם ?

נכון להיום שנת 2023 בזמן כתיבת מאמר זה ברשת סופר פארם לא ניתן לקנות סיאליס ללא מרשם.
וזאת בשל העובדה כי משרד הבריאות דן בעבר על להכניס את התרופה לסטטוס של תרופת OTC אך לא קידם את הפעולות הנדרשות.

איזה סוגים של סיאליס ניתן לקנות בסופר פארם ?

נכון להיום אם יש לכם מרשם ניתן לקנות בבתי המרקחת של רשת סופר פארם 3 חברות שמוכרות סיאליס וגרסה גנרית של סיאליס שזה אותו דבר אבל בשם אחר ( קרא עוד על סיאליס גנרי ) , החברות הנמכרות במותגים הבאים:

באיזה בית מרקחת כן ניתן לקנות סיאליס ללא מרשם?

למעשה הבית מרקחת היחיד כיום שבוא ניתן לרכוש סיאליס ללא מרשם הוא למעשה בית מרקחת שמבוסס בחו"ל וברגע ההזמנה מבצעים יבוא אישי כפי שמותר בחוק, דוגמא לבית מרקחת כזה : " טופ פארם הודו" שהוא למעשה בית מרקחת ותיק הפועל משנת 2013 וניתן לייבא ממנו המון סוגים גנריים של סיאליס , המומלץ ביותר הוא הטדליס 20 של חברת AJANTA , חד משמעית ללא ספק הגרסה הטובה ביותר של סיאליס ללא מרשם.

סוגי סיאליס ושאר תרופות אין אונות שלא תמצאו ברשת סופר פארם ובבתי המרקחת ללא מרשם

מה המחיר של סיאליס בסופר פארם ?

המחיר סיאליס משתה בהתאם למותג לצורך העניין אם תקנו את תרופת המקור תשלמו בסביבות 35 ש"ח לכדור, אך הגרסה הגנרית כגון טדאם עולה באיזור ה28 ש"ח לכדור.

כמובן שזה תלוי במינון הטבליה, באתירנו גם סיאליס 20 וגם סיאליס מינון כפול 40 יעלו לכם אותו דבר ואף זול בהרבה יותר מרשת סופר פארם.

תחליפי סיאליס ללא מרשם בסופר פארם ובבתי טבע

יש המון ! אבל המון תחליפים טבעיים, גם ברשתות הפארם וגם בכלל, אך לצערנו הם פשוט לא עובדים, אתם צריכים להבין שאין שום תמצית טבעית שיכולה לדמות את הפעולה של החומר הפעיל של סיאליס.

שאלות נפוצות :

מאמרים נוספים:

עגלת קניות
Scroll to Top