האם קמגרה זה טבעי ? כל השטויות שמספרים לכם על קמגרה (KAMAGRA) טבעית

פעמים רבות לקוחות שואלים אותנו האם קמגרה טבעית ? ולפעמים יש לקוחות חדשים שגם קובעים באופן נחרץ כי קמגרה זה טבעי , למען האמת זה גורם לנו לגחך כל פעם מחדש. מסתבר שברוב האתרים והמקומות שמוכרים קמגרה אפילו ABC הם לא יודעים לקרוא, ולא פלא שהם בטוחים שמדובר במוצר טבעי, אין לנו בעיה שלא ידעו, אבל לפחות שלא יטעו לקוחות בהסבר מוטעה שזה מוצר טבעי ובזה יסכנו לקוחות עם בעיות לב או לחץ דם שלא מודעים שמדובר בחומר תרופתי.


בגלל זה תמיד אנחנו אומרים אל תקנו ממקומות שמתיימרים להיות "יבואן רשמי של קמגרה" שכמעט תמיד ימכרו לכם מוצר מזויף והם מוכרים רק לפי המלאי שהם מצליחים להשיג באותה תקופת זמן, חשוב לציין שקמגרה מקורי ניתן לרכוש באופן וודאי בשני אתרים בלבד כרגע בישראל, האתר הראשון זה אנחנו קמגרה.NET והאתר השני הוא טופ פארם שזה למעשה הבית מרקחת הראשי בהודו.

האם קמגרה טבעי ?

קמגרה אינו מוצר טבעי. החומר הפעיל בקמגרה הוא SILDENAFIL שהוא למעשה החומר הפעיל בתרופה ויאגרה . המון אנשים נוטים לחשוב כי הוא מוצר טבעי מאחר והתכשיר מגיע בצורת קמגרה ג'ל בטעמים או לחילופין סוכריות.
חשוב לציין שלמרות שקמגרה אינו תכשיר טבעי אין זה אומר שהוא מזיק או חלילה לא בריא. רוב האתרים \ החנויות שמוכרים קמגרה מוכרים קמגרה מזוייף ולכן אין להם מושג במה מדובר !

האם בגלל שהוא לא טבעי אז הוא מסוכן ?

ממש לא, קמגרה יכול להיות מסוכן רק למי שלוקח כדורים להורדת לחץ דם מסוג ניטריטים או לחילופין מישהו שיש לו בעיות לב, קמגרה מוריד את לחץ הדם על ידי הרבחת כלי הדם. ולכן כמו כל תכשיר אסור לאנשים מסויימים.

האם יש כזה דבר בכלל ויאגרה או קמגרה טבעית ?

יש המון מוצרים שמתיימרים להיות ויאגרה טבעית, בסופו של דבר אף אחד לא באמת עובד באופן שהחומר הפעיל של ויאגרה עובד.
אין ספק כי יש לחלקם יתרונות בריאותיים רבים, לדוגמא ג'ינסנג ידוע שמגביר ליבידו מיני אבל בכדי להרגיש את ההשפעה צריך לקחת כל יום לאורך זמן וגם אז הוא לא יתן את התוצאה של קמגרה או ויאגרה.
בסופו של דבר יש רק 4 חומרים פעילים שעובדים, ויאגרה , סיאליס ללא מרשם, לויטרה , וסטנדרה.

לסיכום:

קמגרה אינו מוצר טבעי, אלא מכיל את החומר הפעיל של ויאגרה בתור חומר פעיל, אך עם זאת אין כל בעיה מבחינה רפואית עם החומר הפעיל כל עוד שאין בעיות רפואיות ולחץ דם.

מוצרים לדוגמא:

עגלת קניות
Scroll to Top