תופעות לוואי של קמגרה – האם לקמגרה יש תופעות לוואי , ומהן?

קמגרה היא צורת הטיפול השכיחה ביותר בבעיות זיקפה, הידועה גם בשם אימפוטנציה. תרופה זו המכונה בחיבה " קמגרה ג'ל הפלא", נמצאת בשימוש נרחב על ידי גברים בכל הגילאים ברחבי העולם, אולם לא כולם מסוגלים להנות מהיתרונות שלה.

יש כמה מקרים שבהם קמגרה לא בטוחה לנטילה – או שטיפול חלופי עשוי להתאים לך יותר. אם אתה מודאג לגבי תופעות הלוואי או הסיכונים לטווח ארוך של קמגרה, המשך לקרוא למדריך שלנו.

האם קמגרה מזיקה לך?

באופן כללי, קמגרה אינה רעה עבורך. אבל כמו כל תרופות, היא יכולה לגרום לתופעות לוואי נפוצות וחמורות כאחד.

קמגרה היא תרופה ידועה ברבים לבעיות זיקפה, הפועלת על ידי הגברת זרימת הדם לפין, ולכן עוזרת להשיג זקפה. זה יכול להיות מאוד יעיל, וגם לא מתאים לכולם, לכן חשוב להיבדק על ידי רופא לפני קבלת מרשם.

אם יש לך לחץ דם נמוך, בעיות לב, מחלת עיניים כגון רטיניטיס פיגמנטוזה, נוטל תרופות מסוימות כגון ניטריטים להורדת לחץ דם או אלרגי לסילדנפיל ציטראט, אז זה לא בטוח לקחת קמגרה. כמו כן, אסור לקחת בשילוב עם סמים והרבה אלכוהול.

כאן תלמד עוד על איך קמגרה עובדת והאם היא מתאימה לך. אם יש לך אחד מהתנאים לעיל, ישנן חלופות רבות שיכולות להיות אפשרות טובה יותר כמו לויטרה, סיאליס וספדרה\ סטנדרה.

עליך גם לוודא שאתה מבקש קמגרה מבית מרקחת מקוון אמין ומוסדר כדי להימנע ממכירת מוצרים ללא רישיון. יש כמות שיא של קמגרה מזויפת הנמכרת בחנויות , בטלגרם ובאינטרנט שלא עברה בדיקות בטיחות ולכן עלולה להיות מסוכנת לצריכה.

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של קמגרה:

רוב האנשים אינם חווים תופעות לוואי בעת נטילת קמגרה שנרכשה ממקור מהימן, כגון קמגרה ישראל האתר הרשמי או טופ פארם הודו שהוא הבית מרקחת הראשי, עם זאת, כמו בכל סוגי התרופות, יכולים להיות כמה סיכונים. תופעות הלוואי שלהלן שכיחות ביותר ומתרחשות אצל יותר מ-1 מתוך 100 אנשים.

כאבי ראש

כאבי ראש הם אחת מתופעות הלוואי השכיחות יותר של קמגרה, אולם הם בדרך כלל לא נמשכים יותר משבוע לאחר נטילת התרופה. הימנעות מאלכוהול ושתיית מים מרובה יכולה לעזור. אם כאבי הראש שלך חזקים או לא חולפים, דבר עם רופא.

בחילה

תחושת בחילה או בחילה יכולה לקרות בזמן נטילת קמגרה \KAMAGRA. נסה לקחת את הטאבלט עם חטיף או לאחר ארוחה ולשמור על לחות לאורך כל היום. זה יכול גם לעזור להגביל מזון חריף או עשיר שעלול להגביר את הבחילות שלך.

גלי חום

תחושת חום יכולה להתרחש בימים הראשונים לאחר נטילת קמגרה. זה עשוי לעזור להימנע ממשקאות אלכוהוליים וקפאין כגון תה וקפה במהלך תקופה זו – במקום זאת לקרר את עצמך עם משקאות קרים יותר. דבר עם הרופא שלך אם גלי החום לא נעלמים.

קלקול קיבה

קשיי עיכול וריפלוקס חומצי עלולים להיות לא נעימים אז הקפד לדבר עם רופא אם תופעות הלוואי אינן נוחות. נוגד חומצה עשוי לעזור בהתחלה – אתה יכול למצוא אותם ללא מרשם ברוב בתי המרקחת והחנויות.

צרבת

אחת מתופעות הלוואי השכיחות ביותר היא צרבת וריפלוקס במידה וזה גורם לך לצרבת ניתן לקחת כדורים נגד צרבת או סוכריות.

אף סתום

תרסיסים לאף ושפשוף אדים יכולים לעזור להקל על הגודש הנגרם על ידי KAMAGRA. שוחח עם רוקח אם אינך בטוח מה הכי מתאים לך.

סחרחורת:

אם אתה מרגיש סחרחורת, סחרחורת או עילפון בזמן נטילת קמגרה, עליך להימנע מנהיגה, רכיבה על אופניים ושימוש בכלים. שכבו או הישארו בישיבה עד שהסחרחורת חולפת. אם זה לא מסתדר, עליך לפנות לרופא.

תופעות הלוואי הללו שכיחות יותר אצל אנשים הנוטלים מינונים גבוהים יותר של קמגרה. למידע נוסף על 50 מ"ג מול 100 מ"ג של סילדנפיל. אתה תמיד יכול לקחת מינון נמוך יותר אם תופעות הלוואי גורמות לך לאי נוחות.

תופעות לוואי ארוכות טווח של קמגרה


גברים רבים עשויים לקחת קמגרה לתקופה ממושכת כדי לטפל בבעיות זיקפה. לכן יכולות להיות מספר תופעות לוואי ארוכות טווח שעלולות להתרחש. למרות שסיכונים אלו אינם שכיחים, הם רציניים ולכן חשוב תמיד לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת קמגרה או ויאגרה.

תחושה שונה בחוש הראיה והשמיעה

תופעות לוואי חזותיות ושמיעתיות שונות דווחו לצד השימוש לטווח ארוך בקמגרה. מחקר בשנת 2012 תמך בטענות כי ויאגרה עשויה לגרום לתופעת הלוואי המשבית הזו.

היו גם מקרים נדירים של גברים שפיתחו נוירופתיה איסכמית אופטית קדמית לא עורקית (NAION) לאחר נטילת ויאגרה, מצב עיניים שעלול לגרום לאובדן ראייה פתאומי, לרוב ללא כאבים, בדרך כלל בעין אחת.

כלי דם מוחיים/קרדיווסקולריים


במקרים נדירים מאוד, קמגרה עלולה לגרום לתופעות לוואי קצרות טווח כמו שבץ והתקפי לב. זה שכיח יותר אצל גברים שיש להם היסטוריה קודמת של בעיות לב כגון אנגינה, אי ספיקת לב או פעימות לב לא סדירות.

עם זאת, מחקר חדש מאירופה נוגד את הראיות הללו, וטוען כי ויאגרה יכולה למעשה להפחית את הסיכון להתקפי לב נוספים אצל גברים עם מחלת לב וכלי דם מאובחנת. זה יכול להיות בגלל שהתרופה מפחיתה את לחץ הדם של המטופלים (גורם שכיח לבעיות זיקפה וגורם סיכון לשמיעה, ולכן יש צורך במחקר נוסף כדי לאשר התפתחות זו.

אם יש לך מצב לב או לחץ דם נמוך, דבר עם רופא כדי לברר אם קמגרה בטוחה עבורך.

מערכת העיכול

שימוש ארוך טווח בקמגרה הוכח כגורם לדיספפסיה (בעיות עיכול) ועלול להוביל לקלקול קיבה כגון שלשולים, דלקת קיבה, הקאות וכאבי בטן.

תפקוד לקוי של זיקפה הוא ממש נפוץ. אבל למרבה המזל יש הרבה טיפולים קלים שיכולים לעזור. בעוד שחלק מהאנשים עלולים לחוות תופעות לוואי של קמגרה, לעיתים קרובות עולים על היתרונות של התרופה.

כמו כן יש כמה אלטרנטיבות לקמגרה , קרא עוד על התרופות הטובות ביותר לאין אונות וזקפה, שלעיתים יכולים לגרום לפחות תופעות לוואי.

מוצרים מומלצים :

מאמרים נוספים:

אודות המחבר

עגלת קניות
Scroll to Top